Sukces zawodowy


Czy wiesz, że ?

 

 

Liczba pacjentów szukających dodatkowych form rehabilitacji w internecie stale rośnie! Wiąże się to z większą dostępnością usług online oraz z coraz to większym zapotrzebowaniem na usługi medyczne osób przed 30 rokiem życia.

 

 

Pacjenci oczekują opinii na temat placówek i ich doświadczenia. Dlatego wzrasta liczba pacjentów preferujących portal MojaRehabilitacja w porównaniu do wyników wyszukiwania Google.

 

Wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania Google wymaga długiego czasu i sporych nakładów finansowych każdego miesiąca (dla najlepszych haseł kluczowych nawet kilkaset złotych miesięcznie). Dzięki dołączeniu do naszego portalu za niewielką cenę będziesz obecny zarówno w największej branżowej bazie rehabilitacji jak i wzrośnie Twoja pozycja w wynikach wyszukiwania Google.

 

 

Rekomendacje innych pacjentów nie zawsze są w stanie utrzymać stabilną liczbę pacjentów. Dla pozyskania nowych grup pacjentów konieczna jest obecność w internecie. Portal MojaRehabilitacja jest doskonałym środkiem do pozyskania pierwszych pacjentów, uzupełnienia wolnych miejsc w grafiku oraz rozwoju swojego gabinetu.

 

Dołączając do portalu MojaRehabilitacja nie musisz tworzyć i utrzymywać własnej strony internetowej. Informacje zawarte na Twoim profilu będą wystarczające dla pozyskania nowych pacjentów.

 

 

Obecność na portalu MojaRehabilitacja to otwarcie się na grupę tysięcy pacjentów w Twojej okolicy, natomiast koszt roczny pakietu Komfort zwraca się po zaledwie kilku wizytach jednego pacjenta !