Instrukcje

Dowiedz się więcej

Jak mogę zapisać się do portalu MojaRehabilitacja

Jeśli chcesz zapisać się do portalu MojaRehabilitacja pierwszym krokiem jest rejestracja. Po dokonaniu rejestracji możesz zalogować się na swoje konto. W module logowania znajdź opcję „uzupełnij profil form rehabilitacji”. Po wyborze tej opcji przejdziesz do formularza swojego profilu. Podczas wypełniania korzystaj z przycisku „Jak wypełnić?”, który ułatwia wypełnianie poszczególnych pól tekstowych. Pod koniec wypełnij formularz płatności niezbędny do wystawienia faktury.

Miałem problem z wypełnieniem formularza podczas zakładania profilu

Podczas wypełniania formularza czasem mogą pojawić się błędy techniczne. Wynikać mogą one z kilku powodów (nie zaktualizowana przeglądarka internetowa, zbyt wolna szybkość połączenia internetowego, problemy techniczne Twojego sprzętu komputerowe, zmiany techniczne w aktualizowaniu portalu, obciążenia serwerów). W takiej sytuacji skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową w celu powiadomienia o swoim problemie i trudnościach. Postaramy się w jak najszybszym czasie rozwiązać problem.

Chce zdobyć więcej informacji na temat funkcjonalności portalu.

Wiele cennych informacji znajdziesz w dziale Poradnik oraz w Regulaminie.

Potrzebujesz pomocy oraz masz dodatkowe pytania?

Zawsze możesz do nas zadzwonić. Z myślą o Twoich potrzebach nasza infolinia jest czynna od pon-pt zarówno rano (w godzinach 9:00 – 12:00) jak i wieczorem w godzinach 16:00 – 19:00. Możesz również wysłać do nas maila na adres: biuro@mojarehabilitacja.info